neděle 7. července 2013

Posuď knihu podle obalu (6)Název knihy: Božský bastard
Autor: Christina Laurenová

Anotace:
Ambiciózní praktikantka. Perfekcionistický šéf. A pořádná spousta šikany.
Chloe Millsová, zatraceně chytrá a pracovitá studentka obchodní administrativy, má jediný problém: svého šéfa, Bennetta Ryana. Je náročný, neomalený, bezohledný – a naprosto neodolatelný. Božský bastard.
Bennett se vrátil z Francie do Chicaga, aby zaujal významný post v obrovském rodinném podniku. Vůbec nečekal, že ta asistentka, která mu v zahraničí na dálku pomáhala, je nádherné, nevinně provokativní – naprosto nesnesitelné – stvoření, se kterým se teď bude muset vídat každý den. Navzdory drbům nikdy nebyl příznivce románků na pracovišti. Jenže Chloe pro něj představuje takové pokušení, že je ochotný pravidla ohnout – nebo je rovnou poslat k čertu –, pokud to znamená, že bude jeho. Kdykoli a kdekoli.
Když ovšem jejich vzájemná touha dostoupí zlomového bodu, budou se muset Bennett a Chloe rozhodnout, co všechno jsou ochotni obětovat, aby jeden druhého získali.

Můj názor:
Tak jsem uvažovala, proč jsem si vybrala zrovna tuhle knihu, já ani nevím, sice ji asi v nejbližší době číst nebudu, ale ta obálka se mi doopravdy líbí. Je jednoduchá, elegantní a rozhodně na první pohled zaujme. Takže co se týče obálky, jsem nadmíru spokojená.

 

Žádné komentáře:

Okomentovat