neděle 10. března 2013

30 Day Book Challenge - 2 Day

2 Day - Neoblíbená kniha

Název: Upíří Deníky - Probuzení
Autor: L. J. Smith
Knižní série: Upíří Deníky
Díl: první

Anotace:
Elen je nejkrásnější dívkou školy a dvoření všech chlapců přijímá jako královna. Nový kluk, krásný a tajemný Stefan, ji však ignoruje a dokonce se jí vyhýbá. O to víc ho Elen chce získat! To se podaří teprve na školním plese, kdy Elen padne do rukou násilnické partičky a Stefan ji zachrání. Oba se rychle sblíží a Stefan jí prozradí svoje tajemství. Je totiž upír. Díky magickému amuletu může pobývat na denním světle a živí se jen zvířecí krví, ale to na věci nic nemění. Elen se vyhýbal proto, že se velice podobá jeho dávné lásce Katherine, kvůli níž se stal upírem a niž by rád zapomněl. Kvůli ní se totiž smrtelně rozhádal se svým bratrem Damonem, z kterého Katherine také udělala upíra.
Ve městě se však udála řada podivných násilností a dokonce došlo i k vraždě. Obyvatelé podezírají tajnůstkářského Stefana, ten se však obává, že na scénu vstoupil jeho zlý bratr.

Toto není jenom moje neoblíbená kniha, ale rovnou celá série. Jak knihu nenávidím, seriál mám ráda. Kniha je poměrně nudná a nemá děj, nelíbí se mi už od prvního dílu (což je celkem zajímavé, vzhledem k tomu, že jsem přečetla osm dílů).

Žádné komentáře:

Okomentovat