středa 27. února 2013

Něco málo o mně

Jmenuji se Alexandra, ale většina lidí mi říká Sašo (i když to naprosto nesnáším, Alex by bylo o hodně lepší), je mi patnáct let v Ostravě. Pořád ještě chodím na základní školu (naštěstí už posledním rokem a pak hurá na střední). Ráda přemýšlím (to zní, ale divně), ve škole mě nejvíce baví matematika, dějepis, literatura (jak jinak) a sloh.
Jsem údajně hodně ironický člověk, co má sklony k tomu chovat se šíleně.
 Mezi mé zájmy patří samozřejmě čtení, všechno co je japonské (anime a manga jsou momentálně můj největší koníček), aktivně se zapojuji do různých soutěží, od letošního roku dokonce dělám něco díky čemuž ze mě jednou bude táborový vedoucí či vedoucí nějakého kroužku (a to jsem do začátku září ani neměla ráda děti, asi to se mnou jde z kopce) a také ve mně vzplanula velká vášeň k žurnalistice (psaní článků i natáčení reportáží je moje vášeň), jsem prostě typ člověka co pořád musí něco dělat (kromě sportu).
Co se týče knih, velmi ráda mám fantasy, sci-fi a dystopie, ale jak tvrdí všichni v mém okolí, přečtu každý potištěný papír.
Mezi mé oblíbené knížky a knižní série patří: Vampýrská Akademie, Divergence, Hvězdy nám nepřály a mnohé další (raději se ani nebudu pokoušet napsat mé oblíbené mangy).
Mezi mé oblíbené seriály patří hlavně anime (zjednodušeně japonský kreslený seriál či film) za zmínku určitě stojí Death note, Sword art online, Ao no exorcist a mnohé další.
To je tak všechno co bych o sobě řekla.

Žádné komentáře:

Okomentovat